Tap & van Hoff Notarissenheeft meerdere kantoren

Welkom bij Tap & van Hoff Notarissen. Dé Netwerknotaris in Lochem.

Ons advies en jouw akte altijd gebaseerd op de laatste wetswijzigingen en andere ontwikkelingen. Goed leesbare adviezen en akten. Jouw belangen zorgvuldig en efficiënt behandeld. En inzicht in de werkzaamheden die wij voor jou verrichten.

Wij staan altijd voor jou open, voor informatie en advies op meerdere momenten in jouw leven. Met ons team ondersteunen wij je graag bij het maken van keuzes en het juridisch juist vastleggen van jouw zaken. We houden je op de hoogte van ontwikkelingen die belangrijk voor je zijn. Via deze site en via onze nieuwsbrief.

nieuws van netwerk notarissen

18 juni 2018nieuws

Zorg voor je kind als je er zelf niet meer bent #maandvandekinderen

Wie zorgt voor jouw kinderen als je er niet meer bent? Het is niet een onderwerp waarbij je graag stilstaat. Toch is het belangrijk dat je iets hebt geregeld voor...

lees verder >
11 juni 2018nieuws

Netwerk Notarissen bespreekt in Financieele Dagblad het slimme testament

Dit weekend besprak Lucienne van de Geld van Netwerk Notarissen samen met Bernard Schols in het Financieele Dagblad het slimme testament. Van der Geld: 'Een slim testament is toekomstbestendig en...

lees verder >
5 juni 2018nieuws

Netwerk Notarissen nodigt notarieel studenten uit voor Talent Academie

Netwerk Notarissen organiseert voor notariële studenten die op zoek zijn naar net iets meer: de Netwerk Notarissen Talent Academie.
In de bijeenkomsten van de Academie worden theorie en praktijk met...

lees verder >
mr. W.A. van Hoff (Albert)notaris
mr. D. Siebelink (Daan)notaris
mr. M.R.H. Goossens (Monique)kandidaat-notaris
mr. A.E.G. Hoentjen-Van Asperen (Annelies)kandidaat-notaris
mr. J.F.M. Lohues (Han)kandidaat-notaris
lohues@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
mr. R.J. Rijks (Roelien)kandidaat-notaris
rijks@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
mr. J. Schotsman (Jorrit)kandidaat-notaris
J.D. Bezem (Jan Dieter)directeur
bezem@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
H.J. Bierhof (Wilma)telefoniste/receptioniste
bierhof@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
W. Demkes (Wendy)notarieel medewerkster
demkes@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
S. ten Elshof (Simone)notarieel medewerkster
C. Haaring (Charlotte)Notarieel medewerkster
haaring@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
A. Klein Hazebroek (Arjan)notarisklerk
H.J. Kloosterboer (Rik)notarieel medewerker
E.L. Nieuwenhave-Arfman (Leny)notarieel medewerkster
B.G.T. Schottink (Brigitte)notarieel medewerkster
S. Blaauw (Sanne)notarieel medewerkster
blaauw@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
E.W.E. Werndly (Esmee)notarieel medewerkster
werndly@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398

Tap & van Hoff Notarissen

handelsregisternr: 08056140
btw nr: 801367852

Openingstijden

Maandag08:30 - 17:00 uur
Dinsdag08:30 - 17:00 uur
Woensdag08:30 - 17:00 uur
Donderdag08:30 - 17:00 uur
Vrijdag08:30 - 17:00 uur
Donderdagavond open van 18.00 uur tot 21.00 uur.

Bezoekadres

Marinus Naefflaan 16
7241 GD Lochem

Postadres

Postbus 27
7140 AA Lochem

Tap & van Hoff Notarissen heeft meerdere kantoren