Tap & van Hoff Notarissenheeft meerdere kantoren

Welkom bij Tap & van Hoff Notarissen. Dé Netwerknotaris in Lochem.

Ons advies en jouw akte altijd gebaseerd op de laatste wetswijzigingen en andere ontwikkelingen. Goed leesbare adviezen en akten. Jouw belangen zorgvuldig en efficiënt behandeld. En inzicht in de werkzaamheden die wij voor jou verrichten.

Wij staan altijd voor jou open, voor informatie en advies op meerdere momenten in jouw leven. Met ons team ondersteunen wij je graag bij het maken van keuzes en het juridisch juist vastleggen van jouw zaken. We houden je op de hoogte van ontwikkelingen die belangrijk voor je zijn. Via deze site en via onze nieuwsbrief.

nieuws van netwerk notarissen

19 september 2018nieuws

Prinsjesdag

De derde dinsdag in september is traditiegetrouw ‘Prinsjesdag’. De troonrede is voorgelezen en de Miljoenennota en het Belastingplan 2019 zijn gepresenteerd. Netwerk Notarissen heeft de kabinetsplannen doorgenomen op wat de...

lees verder >
20 augustus 2018nieuws

Leestip: de 9 grootste missers bij erfenissen

In het nazomernummer van het tijdschrift RADAR+ lees je meer over missers bij erfenissen. In het artikel geeft Lucienne van der Geld van Netwerk Notarissen tips om onverwachte problemen bij...

lees verder >
20 april 2018nieuws

Weinig animo voor trouwen volgens oude huwelijksregels

Minister Dekker wil dat aanstaande bruidsparen via de ambtenaar van de burgerlijke stand kunnen kiezen voor de oude algehele gemeenschap van goederen. Met de invoering van de nieuwe huwelijksregels op...

lees verder >
mr. W.A. van Hoff (Albert)notaris
mr. D. Siebelink (Daan)notaris
mr. M.R.H. Goossens (Monique)kandidaat-notaris
mr. A.E.G. Hoentjen-Van Asperen (Annelies)kandidaat-notaris
mr. J.F.M. Lohues (Han)kandidaat-notaris
lohues@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
mr. R.J. Rijks (Roelien)kandidaat-notaris
rijks@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
mr. J. Schotsman (Jorrit)kandidaat-notaris
J.D. Bezem (Jan Dieter)directeur
bezem@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
H.J. Bierhof (Wilma)telefoniste/receptioniste
bierhof@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
W. Demkes (Wendy)notarieel medewerkster
demkes@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
S. ten Elshof (Simone)notarieel medewerkster
C. Haaring (Charlotte)Notarieel medewerkster
haaring@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
M. Heebing (Manouk)notarieel medewerkster
heebing@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
A. Klein Hazebroek (Arjan)notarisklerk
H.J. Kloosterboer (Rik)notarieel medewerker
E.L. Nieuwenhave-Arfman (Leny)notarieel medewerkster
B.G.T. Schottink (Brigitte)notarieel medewerkster
S. Blaauw (Sanne)notarieel medewerkster
blaauw@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
E.W.E. Werndly (Esmee)notarieel medewerkster
werndly@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398
L.M. Lammers (Laura)administratief medewerkster
lammers@tapvanhoff.nl
(0573) 298 398

Tap & van Hoff Notarissen

handelsregisternr: 08056140
btw nr: 801367852

Openingstijden

Maandag08:30 - 17:00 uur
Dinsdag08:30 - 17:00 uur
Woensdag08:30 - 17:00 uur
Donderdag08:30 - 17:00 uur
Vrijdag08:30 - 17:00 uur
Donderdagavond open van 18.00 uur tot 21.00 uur.

Bezoekadres

Marinus Naefflaan 16
7241 GD Lochem

Postadres

Postbus 27
7140 AA Lochem

Tap & van Hoff Notarissen heeft meerdere kantoren