Welkom bij PPH Notarissen. Dé Netwerknotaris in de gemeente Oss en Bernheze.  

Ontdek - hier - onze gloednieuwe website! (Of klik op de volgende link: www.pphnotarissen.nl)

Bij PPH Notarissen begrijpen we dat het nemen van belangrijke juridische stappen een cruciale rol speelt in het leven van mensen en bedrijven. Als allround notariskantoor met een gespecialiseerde nieuwbouwafdeling, zijn wij toegewijd aan het bieden van deskundig advies en betrouwbare diensten aan onze gewaardeerde klanten.

Met een team van circa 45 toegewijde medewerkers staan wij klaar om u te helpen bij al uw notariële behoeften. Onze uitgebreide kennis en ervaring stellen ons in staat om een breed scala aan diensten aan te bieden, variërend van het opstellen van juridische akten en testamenten tot het adviseren bij ondernemingsrechtelijke vraagstukken. Wat uw persoonlijke of zakelijke behoeften ook zijn, wij streven ernaar om een oplossing op maat te bieden die voldoet aan uw specifieke situatie.

Lees verder...

Met trots werken we samen met projectontwikkelaars en bouwbedrijven om ervoor te zorgen dat hun nieuwbouwprojecten op een soepele en efficiënte manier verlopen. Onze diepgaande kennis van alle aspecten van nieuwbouw stelt ons in staat om bouwers te adviseren en te begeleiden gedurende het hele proces. Bij PPH Notarissen nemen we de zorgen uit handen, zodat bouwers zich kunnen concentreren op wat ze het beste doen: het realiseren van hoogwaardige nieuwbouwprojecten.

Naast onze expertise en uitstekende dienstverlening geloven we sterk in persoonlijke aandacht en klantgerichtheid. We nemen de tijd om naar u te luisteren, uw behoeften te begrijpen en oplossingen te bieden die aansluiten bij uw specifieke situatie. Bij PPH Notarissen bouwen we graag langdurige relaties op met onze klanten op basis van vertrouwen en wederzijds begrip.

Wij zien u graag op een van onze vestigingen.


Oss, Molenstraat 46 (5341 GD)

T: 0412 - 665 666

E: [email protected]


Heesch, Schoonstraat 1 (5384 AK)

T: 0412 - 454 938

E: [email protected]

Verberg lees verder...
PPH Notarissen

nieuws van het notariskantoor

19 september 2025

Baas in eigen bedrijf: Kevin van Kaathoven

Ondernemers heb je in het notariaat in alle soorten en maten. Waarom hebben deze mensen de sprong in het diepe van een eigen kantoor gewaagd en wat vinden ze er zo leuk aan? Kevin van Kaathoven is notaris bij PPH Notarissen in Oss. Bij zijn benoeming was hij de jongste notaris van Nederland.

‘Het ondernemersrisico ben ik van huis uit gewend’

“Piloot wilde ik worden. Dat was mijn droom. Na de havo meldde ik mij bij de vliegschool, maar helaas werd ik niet aangenomen. Toen ging ik rechten doen, mijn tweede keus. Na mijn hbo-propedeuse ging ik op universitair niveau verder, want dat biedt meer beroepsmogelijkheden. Vanwege mijn voorliefde voor privaatrechtelijke vakken koos ik voor notarieel recht. Nog niet per se met het idee notaris te worden.

Toen ik in 2015 afstudeerde, was het lastiger dan nu om een baan te vinden. Ik ben geboren en getogen in Oss, ben daar tijdens mijn studie blijven wonen en voelde er wel voor om naar een grotere plaats te gaan, zoals Nijmegen of Eindhoven. Maar dat liep anders. Via via kwam ik in contact met het notariskantoor waar ik nu werk. Ze zochten een kandidaat-notaris en ik ben gaan praten. Zij boden mij uitdrukkelijk de kans op termijn ondernemer te worden en dat wilde ik graag. Ik zag het als een kans. Een harde garantie krijg je natuurlijk niet, maar het was zeker de intentie als het wederzijds goed zou bevallen. Ik zag ernaar uit om op termijn voor mijzelf te werken en niet in dienst.”

“Zo werd ik begin 2024 notaris. Met mijn 32 jaar was ik toen de jongste notaris van het land. Dat was best spannend. Je wordt niet zomaar ondernemer, daar moet je tijd en geld in investeren. Maar tegen het ondernemersrisico zag ik niet op. Dat ben ik van huis uit gewend, ik kom uit een ondernemersgezin. Risico’s in dit vak zie ik vooral in het tuchtrecht en daar heb je als kandidaat-notaris net zo goed mee te maken. Het is fijn dat ik in een maatschap zit met nog vijf notarissen. We overleggen veel met elkaar. Ik zou liever geen eenpitter zijn, zeker niet op mijn leeftijd. Ik ben dus in Oss gebleven. Het heeft veel voordelen: je hebt je netwerk, je kent de mensen en de huizen, je spreekt de taal. Ik woon in dezelfde wijk als waar ik opgroeide. Ik ben heel blij dat het zo gelopen is.”

19 september 2025

Michel Kuijpers volgt mr. Ekelmans op in ondernemingsrecht

Per 1 april 2026 neemt Gerard Ekelmans afscheid als notaris van PPH Notarissen. Gerard werd in maart 1993 benoemd tot notaris en heeft in de ruim drie decennia daarna een indrukwekkende carrière opgebouwd. Met zijn kennis en ervaring passeerde hij in totaal ongeveer 45.000 akten. Een prestatie waar wij met trots en dankbaarheid op terugkijken.

Wij zijn Gerard zeer erkentelijk voor de betrokken manier waarop hij al die jaren klaarstond voor cliënten en relaties. Zijn kennis en vaardigheden hebben PPH Notarissen mede gevormd tot het kantoor dat wij vandaag zijn.

Met vertrouwen kijken we vooruit. Michel Kuijpers, al een aantal jaar werkzaam binnen ons kantoor, zal per 1 april 2026 benoemd worden tot notaris in de gemeente Oss. Voor veel cliënten is Michel een vertrouwd gezicht. Hij staat bekend om zijn deskundigheid op het gebied van het ondernemingsrecht en wij zijn ervan overtuigd dat hij de rol van notaris met volle toewijding zal vervullen.

Dankzij deze overgang blijft de continuïteit van onze dienstverlening volledig gewaarborgd, terwijl wij tegelijkertijd ruimte maken voor vernieuwing en verdere ontwikkeling.

Wij wensen Gerard alle goeds voor de toekomst en heten Michel van harte welkom in zijn nieuwe functie als notaris en tevens mede-eigenaar van PPH Notarissen

19 september 2025

Nieuwe website!

Ontdek - hier - onze gloednieuwe website! (Of klik op de volgende link: www.pphnotarissen.nl)

nieuws van netwerk notarissen

16 september 2025nieuws

Prinsjesdag & meer

Prinsjesdag bracht vandaag weer nieuwe plannen die gevolgen kunnen hebben voor jouw portemonnee, woning, bedrijf en erfenis. De Tweede en daarna Eerste Kamer moeten dan nog wel akkoord gaan met...

lees verder >
5 september 2025nieuws

Video: snap jouw erfenis

Vanochtend opende het RTL Nieuws met ruzies in erfenissen. Wij zien in onze notarispraktijken dat ze steeds vaker voorkomen. Onze landelijke directeur Lucienne van der Geld stelt dat er in...

lees verder >
15 juli 2025nieuws

Video: overheid aast op erfenis

De erfbelasting is een onderwerp dat de politiek behoorlijk bezighoudt. Veel politieke partijen willen de komende tijd het systeem van erfbelasting veranderen meldt EditieNL in haar uitzending van 14 juli...

lees verder >

Gerard Ekelmans

Partner/Notaris

Gerard Ekelmans
Gerard Ekelmans
Ik ben Gerard Ekelmans, netwerknotaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is onroerend goed, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Odette Grundeken

Partner/Notaris

Odette Grundeken
Odette Grundeken
Ik ben Odette Grundeken, netwerknotaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is familierecht, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Suzanne van den Berg

Partner/Notaris

Suzanne van den Berg
Suzanne van den Berg
Ik ben Suzanne van den Berg, notaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is familierecht, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Ineke Willems

Partner/Notaris

Ineke Willems
Ineke Willems
Ik ben Ineke Willems, netwerknotaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is familierecht, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Angela van den Berg

Partner/Notaris

Angela van den Berg
Angela van den Berg
Ik ben Angela van den Berg, notaris bij PPH Notarissen in Heesch (gemeente Bernheze). Mijn specialisatie is familierecht, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Kevin van Kaathoven

Partner/Notaris

Kevin van Kaathoven
Kevin van Kaathoven
Ik ben Kevin van Kaathoven, notaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is onroerend goed, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Jan Wouters

Toegevoegd Notaris

Jan Wouters
Jan Wouters
Ik ben Jan Wouters. Ik ben werkzaam als toegevoegd notaris voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van familierechtdossiers en het passeren van diverse akten.

Kim Nibbelke

Toegevoegd Notaris

Kim Nibbelke
Kim Nibbelke
Ik ben Kim Nibbelke Ik heb me gespecialiseerd op de sectie onroerend goed, en met name nieuwbouw. De juridisch meest uitdagende klussen op deze sectie behoren tot mijn werkgebied. Vragen over omzetbelasting, overdrachtsbelasting? Ik kan je vast helpen. Ook het passeren van akten en het voeren van besprekingen (onroerend goed) horen bij mijn taken.

Michel Kuijpers

Kandidaat-notaris (waarnemend)

Michel Kuijpers
Michel Kuijpers
Ik ben Michel Kuijpers, kandidaat-notaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is ondernemingsrecht, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Priscilla Lange

Kandidaat-notaris (waarnemend)

Priscilla Lange
Priscilla Lange
Ik ben Priscilla Lange, kandidaat-notaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is personen-en familierecht, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Lian Hilkes

Kandidaat-notaris (waarnemend)

Lian Hilkes
Lian Hilkes
Ik ben Lian Hilkes, kandidaat-notaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is onroerend goed, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Jamie Breedeveld

Kandidaat-notaris

Jamie Breedeveld
Jamie Breedeveld
Ik ben Jamie Breedeveld, kandidaat notaris bij PPH Notarissen in Oss. Mijn specialisatie is ondernemingsrecht, maar ik help je ook graag bij andere notariële zaken.

Jasper van Gorp

Jurist

Jasper van Gorp
Jasper van Gorp
Mijn naam is Jasper van Gorp. Ik ben werkzaam als jurist voor de afdeling personen- en familierecht voor de vestiging in Oss.

Mandy Lacet

Notarisklerk

Mandy Lacet
Mandy Lacet
Mijn naam is Mandy Lacet. Ik ben werkzaam als notarisklerk op de afdeling boedelafwikkeling op onze vestiging in Oss.

Patricia Reijs

Notarisklerk

Patricia Reijs
Patricia Reijs
Mijn naam is Patricia Reijs. Ik ben werkzaam als notarisklerk voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van leverings- en hypotheekakten en nota’s van afrekeningen maken.

Esty Pronk

Notarisklerk

Esty Pronk
Esty Pronk
Mijn naam is Esty Pronk. Ik ben werkzaam als notarisklerk voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Heesch. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van leverings- en hypotheekakten en nota’s van afrekeningen maken.

Rick Kuijpers

Notarisklerk

Rick Kuijpers
Rick Kuijpers
Mijn naam is Rick Kuijpers. Ik ben werkzaam als notarisklerk binnen de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Heesch. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opstellen van akten, nieuwbouwplannen voorbereiden en cliëntenonderzoeken uitvoeren.

Maaike van Zutphen

Notarisklerk

Maaike van Zutphen
Maaike van Zutphen
Mijn naam is Maaike van Zutphen. Ik ben werkzaam als notarisklerk voor de afdeling personen- en familierecht voor de vestiging Heesch. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van samenlevingscontracten en (levens)testamenten.

Michele Witlox

Notarisklerk

Michele Witlox
Michele Witlox
  • Notarisklerk
Onroerend goed

Maurice Looij

Financiële administratie

Maurice Looij
Maurice Looij
Mijn naam is Maurice Looij. Ik verzorg de financiële administratie voor PPH notarissen en werk op de vestiging in Oss.

Twan van Loon

Notarieel medewerker

Twan van Loon
Twan van Loon
Mijn naam is Twan van Loon. Ik ben werkzaam als notarieel medewerker voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan naast het maken van akten onder meer uit het maken en bespreken van koopovereenkomsten en ICT gerelateerde werkzaamheden.

Claudia Verhoeven

Notarieel medewerkster

Claudia Verhoeven
Mijn naam is Claudia Verhoeven. Ik ben werkzaam als secretaresse en notarieel medewerkster voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Geffen. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van leverings- en hypotheekakten.

Angela Guzinski

Notarieel medewerkster

Angela Guzinski
Angela Guzinski
Mijn naam is Angela Guzinski. Ik ben werkzaam als secretaresse en notarieel medewerkster voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van verdelingen, leverings- en hypotheekakten.

Ilse Ploegmakers

Notarieel medewerkster

Ilse Ploegmakers
Ilse Ploegmakers
Mijn naam is Ilse Ploegmakers. Ik ben werkzaam als notarieel medewerker voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit ondersteuning bieden aan de afdeling personen- en familierecht. Daarnaast ben ik verantwoordelijk voor het opmaken van verklaringen van erfrecht.

Chantal Laarakkers

Notarieel medewerkster

Chantal Laarakkers
Chantal Laarakkers
Mijn naam is Chantal Laarakkers. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit ondersteuning bieden aan de afdeling personen- en familierecht. Daarnaast ben ik verantwoordelijk voor het opmaken van verklaringen van erfrecht.

Mae Gevers

Notarieel medewerkster

Mae Gevers
Mae Gevers
Mijn naam is Mae Gevers. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster en receptioniste voor de vestiging in Heesch. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit diverse baliewerkzaamheden, het inschrijven van kadasterstukken en dossiers opstarten.

Nikki Groeneveld

Notarieel medewerkster

Nikki Groeneveld
Nikki Groeneveld
Mijn naam is Nikki Groeneveld. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling personen- en familierecht voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van (levens)testamenten en samenlevingscontracten.

Rachel Tonies

Notarieel medewerkster

Rachel Tonies
Rachel Tonies
Mijn naam is Rachel Tonies. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling personen- en familierecht voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van (levens)testamenten en samenlevingscontracten.

Jenny van Dinther-Ermers

Notarieel medewerkster

Jenny van Dinther-Ermers

José Huizer

Notarieel medewerkster

José Huizer
José Huizer
Mijn naam is José Huizer. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling Expeditie voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het controleren en inschrijven van kadasterstukken. Daarnaast verstuur ik afschriften naar bankinstellingen en cliënten.

Monique Eijsvogels

Notarieel medewerkster

Monique Eijsvogels
Monique Eijsvogels
Mijn naam is Monique Eijsvogels. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling Expeditie voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het controleren en inschrijven van kadasterstukken. Daarnaast verstuur ik afschriften naar bankinstellingen en cliënten en ben ik verantwoordelijk voor de royementen.

Conny van Hintum

Notarieel medewerkster

Conny van Hintum
Conny van Hintum
Mijn naam is Conny van Hintum. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling Expeditie voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het controleren en inschrijven van kadasterstukken. Daarnaast verstuur ik afschriften naar bankinstellingen en cliënten.

Marian de Loijer

Notarieel medewerkster

Marian de Loijer
Marian de Loijer
Mijn naam is Marian de Loijer. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van leverings- en hypotheekakten en nota’s van afrekeningen maken.

Yvonne Vonk

Notarieel medewerkster

Yvonne Vonk
Yvonne Vonk
Mijn naam is Yvonne Vonk. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling onroerend goed van de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van leverings- en hypotheekakten en nota’s van afrekeningen maken.

Simone Verhoeven

Notarieel medewerkster

Simone Verhoeven
Simone Verhoeven
Mijn naam is Simone Verhoeven. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van leverings- en hypotheekakten en nota’s van afrekeningen maken.

Suzanna Barath

Notarieel medewerkster

Suzanna Barath
Suzanna Barath
Mijn naam is Suzanna Barath. Ik bied ondersteuning aan de afdeling Ondernemingsrecht. Daarnaast verzorg ik legalisaties op ons kantoor.

Isa Eggenkamp

Notarieel medewerkster

Isa Eggenkamp
Isa Eggenkamp
Mijn naam is Isa Eggenkamp, ik studeer HBO-rechten en voer ondersteunende werkzaamheden uit voor de afdeling Familierecht.

Nadeche van Eldijk

Notarieel medewerkster

Nadeche van Eldijk
Nadeche van Eldijk
Mijn naam is Nadeche van Eldijk. Ik ben werkzaam als notarieel medewerkster op de afdeling onroerend goed op onze vestiging in Oss.

Andy van den Berg

Notarieel medewerker

Andy van den Berg
Andy van den Berg
Mijn naam is Andy van den Berg. Ik ben werkzaam als notarieel medewerker voor de afdeling onroerend goed voor de vestiging in Oss. Mijn werkzaamheden bestaan onder meer uit het opmaken van leverings- en hypotheekakten en nota's van afrekeningen maken.

Chimené Gremmen

Notarieel medewerkster

Chimené Gremmen

Lisa van Gestel

Notarieel medewerkster

Lisa van Gestel
Lisa van Gestel
  • Notarieel medewerkster

Luca de Graauw

Notarieel medewerker

Luca de Graauw
  • Notarieel medewerker

Marga van kolfschoten

Notarieel medewerkster/receptioniste

Marga van kolfschoten
Marga van kolfschoten
  • Notarieel medewerkster/receptioniste

José Piek

Financieel administratief medewerker - ondersteuning afdeling Ondernemingsrecht

José Piek
José Piek
  • Financieel administratief medewerker - ondersteuning afdeling Ondernemingsrecht
  • [email protected]
  • 0412 - 66 56 66
Mijn naam is José Piek. Ik ben werkzaam als financieel administratief medewerker voor de vestiging in Oss. Ook bied ik ondersteuning aan de afdeling Ondernemingsrecht

Hans Guntlisbergen

Receptionist

Hans Guntlisbergen
Hans Guntlisbergen
Mijn naam is Hans Guntlisbergen en ontvang u en uw telefoontjes graag op ons kantoor in Oss.

Anke Janssen - Koppelaars

Receptioniste

Anke Janssen - Koppelaars
Anke Janssen - Koppelaars

Eugenie Bouwmeister

Receptioniste

Eugenie Bouwmeister
Eugenie Bouwmeister
Mijn naam is Eugenie Bouwmeister. Ik ben werkzaam voor de vestiging in Oss.

Marleen Verstegen

Receptioniste

Marleen Verstegen
Mijn naam is Marleen Verstegen en ontvang u en uw telefoontjes graag op ons kantoor in Heesch.

Thé te Riele

Werkstudent

Thé te Riele

Merel van der Veeken

Werkstudent

Merel van der Veeken
Merel van der Veeken
  • Werkstudent

Resa Strik

Werkstudent

Resa Strik
Resa Strik

Juul Looij

Werkstudent

Juul Looij

PPH Notarissen

handelsregisternr: 17119128
btw nr: NL808339102B01

Openingstijden

Maandag08:30 - 17:00 uur
Dinsdag08:30 - 17:00 uur
Woensdag08:30 - 17:00 uur
Donderdag08:30 - 17:00 uur
Vrijdag08:30 - 17:00 uur

Bezoekadres

Molenstraat 46
5341 GD Oss

Postadres

Postbus 345
5340 AH Oss

vraag stellenprijs opvragen

Je kunt hieronder je gegevens en je vraag invullen. We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.